LSI dhe PD bëhen bashkë, publikojnë raportin 22 faqësh për arrestimin e Tahirit

Publikuar tek: barometri, më 06:22 24-10-2017 LSI dhe PD bëhen bashkë, publikojnë raportin 22 faqësh për arrestimin e Tahirit

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027866125106812
array(1) { ["section"]=> string(84) "lsi-dhe-pd-behen-bashke-publikojne-raportin-22-faqesh-per-arrestimin-e-tahirit-96964" }