LSI komandon koordinatorin e ri për qarkun e Dibrës (EMRI)

Publikuar tek: politike, më 16:15 19-10-2020 LSI komandon koordinatorin e ri për qarkun e Dibrës (EMRI)

Lëvizja Socialiste për Integrim komandon si Koordinator të Qarkut të Dibrës, Hajri Laçin.

Laçi me profesion doktor ka një eksperiencë të gjatë politike. Ai ka mbajtur më parë postin e kryetarit të Këshillit të Qarkut të Dibrës dhe anëtar i Këshillit Bashkiak të Bashkisë Dibër.

laci.jpg

Prezantimi i koordinatorit të ri të qarkut u bë nga ish-deputeti dhe anëtari i kryesisë së LSI, Përparim Spahiu.

dokumenti.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Republika ka qytetarë të përgjegjshëm si Fahri Balliu', Meta takon në rrugë gazetarin që mban maskën, por vetë nuk e vendos
“Metës i doli nga shpirti deklarata për Bashën”, Patozi: E kishte për kreun e PD, Ramën s’ka kush e merr peng »
Article Logic
Execution time: 0.010455131530762
array(1) { ["section"]=> string(63) "lsi-komandon-koordinatorin-e-ri-per-qarkun-e-dibres-emri-224329" }