LSI lançon spotin e mbrojtjes së votës, Meta: Për ne më e rëndësishme se sa rezultati

Publikuar tek: politike, më 16:03 09-06-2015

Kreu i LSI ka lançuar një spot sensibilizues për mbrojtjen e votës. Meta ka theksuar se për LSI është më shumë i rëndësishëm standarti se sa rezultati.

Do t’o bëja thirrje forcave politike të vazhdojnë të  anagazohen në këtë klime të qete dhe me standarte erupiane dhe të denponcojnë me fakte përpara organeve të drejtësisë. Çdo shkelje të ligjit dhe çdo tentative për të deformuar votën e çdo qytetari. Unë kam kënaqësinë për t’ju prezantuar spotin e LSI për të sensibilizuar qytetarët për mbrojtjen e votës nga çdo tentative për blerjen e votës”, tha kreu i LSI gjatë prezantimit të mesazhit sensibilizues.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01033616065979
array(1) { ["section"]=> string(89) "lsi-lancon-spotin-e-mbrojtjes-se-votes-meta-per-ne-me-e-rendesishme-se-sa-rezultati-13109" }