LSI mbledh Komitetin Drejtues Kombëtar, Kryemadhi: Tahiri duhet të kishte kërkuar falje

Publikuar tek: barometri, më 08:15 05-05-2018 LSI mbledh Komitetin Drejtues Kombëtar, Kryemadhi: Tahiri duhet të kishte kërkuar falje

Lëvizja Socialiste për Integrim ka organizuar pasditen e sotme mbledhjen e Komitetit Drejtues Kombëtar, ndërsa fjalën e ka marrë kryetarja e kësaj force politike, Monika Kryemadhi e cila ka folur edhe mbi dorëheqjen e Tahirit.

Kryemadhi tha se nëse Tahiri do të kishte ndjerë pendesë, duhet të kishte këkuar falje për hir të të rinjve të cilët sot janë pre e drogës, ndërsa ka shtuar se nuk duhet të shantazhojë Ramën.

“Nëse Saimir Tahiri do të kishte ndjerë një fije pendese për drogën e Shqipërisë të paktën të kishte kërkuar falje.Ai duhet të thoshte të vërtetën dhe  jo të shantazhonte Ramën”, ka thënë Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023086071014404
array(1) { ["section"]=> string(92) "lsi-mbledh-komitetin-drejtues-kombetar-kryemadhi-tahiri-duhet-te-kishte-kerkuar-falje-119542" }