LSI mbledh në fushatë të rinjtë e Shkodrës, por të gjithë i kanë sytë te vajza bjonde (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:59 07-06-2017 LSI mbledh në fushatë të rinjtë e Shkodrës, por të gjithë i kanë sytë te vajza bjonde (FOTO)

LSI zhvilloi një miting elektoral ditën e djeshme në qytetin e Shkodrës.

Një takim që dominonte e kuqja si dhe slogani i LSI që shihej kudo, në bluza, kapele, bluza, flamuj…

Por, ajo që ra në sy ishin edhe takat e kësaj vajze, mbështetëse të kësaj force politike.

Ndërsa ajo fliste në podiumin e fjalimeve në mes të turmës dhe përfaqësuesve të LSI ajo që ra në sy të të gjithëve ishin takat e saj.

Ndonëse janë mbuluar paksa me gjatësinë e pantallonave të zeza, këto taka është e pak e vështirë t’i fshehësh në një podium të tillë. Megjithatë, në kësisoj takimesh takat e larta nuk janë shumë praktike, pasi nuk kanë qenë të pakta edhe rastet e incidenteve.

 

okk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010034084320068
array(1) { ["section"]=> string(95) "lsi-mbledh-ne-fushate-te-rinjte-e-shkodres-por-te-gjithe-i-kane-syte-te-vajza-bjonde-foto-81535" }