LSI nis marshimin drejt Kryeministrisë, MUNGON Monika Kryemadhi, ja ku NDODHET

Publikuar tek: politike, më 18:00 13-05-2019 LSI nis marshimin drejt Kryeministrisë, MUNGON Monika Kryemadhi, ja ku NDODHET Foto arkiv

Militantët e Lëvizjes Socialiste për Integrim janë nisur nga selia e LSI drejt Kryeministrisë, ku do të jetë edhe vendosja e protestës.

Ndryshe nga herët e kaluara protestuesit nuk do të udhëhiqen nga kryetarja Monika Kryemadhi, por nga Zëvendës-kryetari Luan Rama.

Mësohet se Kryemadhi nuk do të jetë e pranishme në protestën e sotme, pasi ndodhet për një vizitë pune në SHBA.

Turma e militantëve të LSI do të udhëhiqet gjithashtu dhe nga nënkryetari Petrit Vasili, sekretari i përgjithshëm Endrit Braimllari si dhe ish-deputetë të LSI.

Ndiqni protestën live!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha niset drejt Kryeministrisë: Beteja që ka nisur është pa kthim (PAMJET LIVE)
Pak orë para mbylljes së afatit, Erion Veliaj rregjistrohet në KQZ »
Article Logic
Execution time: 0.0094649791717529
array(1) { ["section"]=> string(83) "lsi-nis-marshimin-drejt-kryeministrise-mungon-monika-kryemadhi-ja-ku-ndodhet-164158" }