LSI shpëton sërish PS-në dhe në Durrës, Lefter Koka denoncon 4 këshilltarët që votuan pro

Publikuar tek: barometri, më 12:24 24-12-2017 LSI shpëton sërish PS-në dhe në Durrës, Lefter Koka denoncon 4 këshilltarët që votuan pro

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14712715148926
array(1) { ["section"]=> string(95) "lsi-shpeton-serish-ps-ne-dhe-ne-durres-lefter-koka-denoncon-4-keshilltaret-qe-votuan-pro-104198" }