Luan Krasniqi fiton me nokaut me boksierin Danny Williams dhe thotë: Ishte një natë e madhe

Publikuar tek: sport, më 09:42 08-11-2015 Luan Krasniqi fiton me nokaut me boksierin Danny Williams dhe thotë: Ishte një natë e madhe Boksieri Luan Krasniqi

Luan Krasniqi është shumë i lumtur me fitoren e kundër Danny Williams mbrëmjen e djeshme. Luan Krasniqi, u rikthye në ring pas një kohë të gjatë, në mënyrë të furishme. 

Junikasi në ndeshjen e fundit të karrierës, e mposhti me nokaut boksierin Danny Williams pas vetëm katër raundeve. “Sigurisht unë jam i lumtur për fitoren e parakohshme kundër Danny Williams, i cili ishte shumë i mirë. Por, më e rëndësi ishte një natë e madhe për një arsye të mirë”, ka shkruar Krasniqi në Facebook. Kjo ndeshje kishte karakter bamirës dhe u zhvillu në kuadër të “Charity Fight 2015”. Paratë e fituara nga ky meç shkojnë për SOS-fshatin e fëmijëve në Kosovë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031766891479492
array(1) { ["section"]=> string(96) "luan-krasniqi-fiton-me-nokaut-me-boksierin-danny-williams-dhe-thote-ishte-nje-nate-e-madhe-24940" }