Luan Rama: Shqipëria u shqua si vend i kokainës dhe trafikimit, mungoi ligji

Publikuar tek: barometri, më 07:18 18-03-2017 Luan Rama: Shqipëria u shqua si vend i kokainës dhe trafikimit, mungoi ligji

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011384963989258
array(1) { ["section"]=> string(80) "luan-rama-shqiperia-u-shqua-si-vend-i-kokaines-dhe-trafikimit-mungoi-ligji-72317" }