Luana është ‘gati’, por komentuesit e humbasin fare me këtë foto, dikush i thotë “të hëngsha…”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:51 22-01-2017 Luana është ‘gati’, por komentuesit e humbasin fare me këtë foto, dikush i thotë “të hëngsha…”

Bukuroshja Luana Vjollca ka spotuar një foto tepër provokuese në facebookun e saj, teksa qëndron e ulur në kolltuk, “këmba mbi këmbë” dhe duke treguar më shumë seç duhet.

“Gatiiii”, shkruan moderatorja duke nënkuptuar se pritet të shfaqet në rubrikën e lojërave të “E Diell”, por komentuesit nuk janë përmbajtur më gjatë.

Fotoja ka marrë menjëherë dhjetra komente nga më të larmishmet, madje dikush i shkruan “të hëngsha m***n”.

Ssd23r35yu57i57ikk.jpg

sddfghjk345678sdfghjertyu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025691986083984
array(1) { ["section"]=> string(93) "luana-eshte-gati-por-komentuesit-e-humbasin-fare-me-kete-foto-dikush-i-thote-te-hengsha-66318" }