Luana nuk rezervohet më, ja çfarë thotë për manjaten e medias Vjollca Hoxhën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:29 22-10-2017 Luana nuk rezervohet më, ja çfarë thotë për manjaten e medias Vjollca Hoxhën (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca ka thënë fjalë zemre për “shefen” e saj Vjollca Hoxha.

Në një foto të postuar në Instagram, Luana dhe Vjollca shfaqen të përqafuara në një moment mjaft të ëmbël.

“Respekt dhe shumë dashuri. Familje!”, shkruan Luana. 

Mesa duket për moderatoren, Vjollca nuk ka vetëm “hijen” e eprores, por është një familje tjetër për të.

luana.PNG

850x636_luana-vjollca-1486492988-4843771_1488383391-51455511494967623.jpg

luana-vjollca.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U kapën “mat” në New York, zbulohet se çfarë i bëri bashkë Samantën dhe Capital T
Kishte veshur apo jo të brendshme Kejvina Kthella, mbrëmë te “Xing me Ermalin”? Velina zbulon të vërtetën »
Article Logic
Execution time: 0.011244058609009
array(1) { ["section"]=> string(86) "luana-nuk-rezervohet-me-ja-cfare-thote-per-manjaten-e-medias-vjollca-hoxhen-foto-96778" }