Luana s'ka të ndalur, nis “ bombardimin” e rrjetit me foto të nxehta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:59 11-08-2016 Luana s'ka të ndalur, nis “ bombardimin”  e rrjetit me foto të nxehta

Luana ka nisur pushimet dhe ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto me bikini. Pasi hodhi foton e parë, ajo ka nisur “bombardimin” me foto  të tjera në faqen e saj zyrtare Instagram.

Kësaj here ajo ndodhet brenda xhakuzit  me një gotë shampanjë  pranë vetes, ndërsa gjysmën e trupit e ka mbuluar me shkumë.

 

luana_me_shampanje.jpgluana_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019379138946533
array(1) { ["section"]=> string(70) "luana-s-ka-te-ndalur-nis-bombardimin-e-rrjetit-me-foto-te-nxehta-49467" }