Luana s’ndalet para asgjëje, edhe moti me shi nuk i prish dot pushimet e fundjavës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:53 22-10-2016 Luana s’ndalet para asgjëje, edhe moti me shi nuk i prish dot pushimet e fundjavës (Foto)

Edhe shiu e furtuna nuk e ndalon para asgjëje Luanën. Në këtë ditë fundjave ajo është nisur drejt Kosovës. Luana gjithmonë ka treguar që e do shumë Prishtinën dhe njerëzit andej.

Moderatorja ka postuar një foto në Instagram ku shkruan “Me Shi.. nga Tirana në Prishtinë!”. Fansat e saj kanë komentuar duke i thënë se po e presin me shumë dashuri.

 luana_vjollca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048038005828857
array(1) { ["section"]=> string(92) "luana-s-ndalet-para-asgjeje-edhe-moti-me-shi-nuk-i-prish-dot-pushimet-e-fundjaves-foto-57054" }