Luana tërësisht ndryshe nga sa e kemi parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:19 13-04-2016 Luana tërësisht ndryshe nga sa e kemi parë

Heq dorë më në fund nga veshjet e ngushta që i ekspozojnë format e rrumbullakosura dhe vesh diçka të lirshme.

Ky ëhstë vërtet “event” për Luana vjollcën, moderatoren e ekranit që ka habitur mijëra ndjekësit e saj në rrjetet sociale kur është shfaqur me këtë veshje.

“Diell e Erë”, shkruan Luana që për pak na bëri të mendonim se ishte një Luanë tjetër.

lu.jpg

lu3.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12821102142334
array(1) { ["section"]=> string(48) "luana-teresisht-ndryshe-nga-sa-e-kemi-pare-37601" }