Luana Vjollca fotografohet me të dashurin biznesmen, ai e duartroket dhe s’ia ndan sytë ndërkohë që ajo kërcen përpara tij (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:36 19-02-2017 Luana Vjollca fotografohet me të dashurin biznesmen, ai e duartroket dhe s’ia ndan sytë ndërkohë që ajo kërcen përpara tij (Foto)

Shpeshherë moderatorja e njohur, Luana Vjollca është përfolur për lidhjen e saj me biznesmenin nga Kosova, Krenar Çoçaj.

Por, siç duket tashmë nuk e ka më aspak problem të shfaqet krahë të dashurit të saj edhe në festa mes kolegësh e miqsh.

Vetëm një natë më parë ajo është fotografuar teksa kërcen përpara të dashurit ndërkohë që ai s’ia ndanë sytë dhe e duartroket ndërkohë që moderatorja kërcen. Çifti duket mjaft i lumtur, pasi gjatë gjithë kohës janë parë pranë njëri-tjetrit të buzëqeshur dhe duke biseduar.

Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se fotot janë realizuar një natë më parë në festën që u mbajt te restorant Melissa në Durrës.

nik3.jpgnik5.jpg

nik.jpgnik1.jpgnik2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028093099594116
array(1) { ["section"]=> string(132) "luana-vjollca-fotografohet-me-te-dashurin-biznesmen-ai-e-duartroket-dhe-s-ia-ndan-syte-nderkohe-qe-ajo-kercen-perpara-tij-foto-69237" }