Luana Vjollca jep lajmin e zi: Jam pa fjalë! Zoti merr përherë më të mirët pranë vetes (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:45 21-03-2019 Luana Vjollca  jep lajmin e zi: Jam pa fjalë! Zoti merr përherë më të mirët pranë vetes (FOTO)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Ajo ka një komunikim shumë të afërt me fansat e saj që masivisht quhen ‘Luanatorë’. 

Së fundmi Luana ka ndarë në Instasotry ndarjen nga jeta të një prej fanseve të saj.

“Jam pa fjalë. Zoti i merr përherë më të mirët afër vetes. U prehsh në paqe engjëll. Faleminderit për gjithë dashurinë që ma ke dhënë, mua më ke jep jetë. Ngushëllime familjes dhe #Luanator ngushëllime”, ka shkruar Luana në Instagram, ku edhe ka postuar një fotografi të saj.

Luana nuk ka treguar shakun e ndarjes nga jeta të vajzës.

 54514582_894214057595791_1122234375593787392_n.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075411796569824
array(1) { ["section"]=> string(96) "luana-vjollca-jep-lajmin-e-zi-jam-pa-fjale-zoti-merr-perhere-me-te-miret-prane-vetes-foto-157336" }