Luana Vjollca kopjon "kokë e këmbë" këngëtaren e njohur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:25 05-02-2017 Luana Vjollca kopjon

Moderatorja Luana Vjollca javën e kaluar në “Pa Limit”  u komplimentua për veshjen e saj serioze dhe me shumë stil. Mirëpo Luana, siç duket është frymëzuar nga këngëtarja Beyonce për veshjen e saj.

 Siç duket dhe nga fotot moderatorja është veshur "kokë e këmbë" si Beyonce gjatë një ndeshje finale të Basketbollit në Ohio një vit më parë. Megjithatë mund të themi që dhe Luanës i ngjan shumë bukur ky stil veshje.

beyonce.pngluana_3.png

luana_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030071973800659
array(1) { ["section"]=> string(64) "luana-vjollca-kopjon-koke-e-kembe-kengetaren-e-njohur-foto-67756" }