Luana Vjollca lë nam në Zvicër, i dalin të brendshmet në mes të koncertit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:50 17-06-2019 Luana Vjollca lë nam në Zvicër, i dalin të brendshmet në mes të koncertit (FOTO)

Luana Vjollca është kthyer në një ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit.

Ajo shkon shpeshherë nëpër koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Mbrëmjen e kaluar ajo ishte në një koncert në Zvicër, ku u paraqit me një fustan rozë shumë të shkurtër.

Duket se veshja e ka vënë pak në siklet këngëtaren, pasi shpeshherë ajo shihet në videot e publikuara në Instastory duke ulur fustanin, madje i dalin të brendshmet.

kiket.png

uker.jpg

fd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028397083282471
array(1) { ["section"]=> string(84) "luana-vjollca-le-nam-ne-zvicer-i-dalin-te-brendshmet-ne-mes-te-koncertit-foto-168608" }