Luana Vjollca “ndez” fansat me Benzina (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:25 12-07-2017 Luana Vjollca “ndez” fansat me Benzina (VIDEO)

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca sapo ka lançuar këngën e saj më të re “Benzina”.

“Benzina” është punuar në studion e Redbox, dhe është një këngë e qartë me ritme verore. Në vetëm disa orë pas publikimit, kënga ka marrë më shumë se 7 mijë shukime në rrjetin You tube.

Në klip Luana shfaqet si gjithmonë, shumë sensuale dhe mbetet vetëm, për tu parë nëse kjo kënge e re e saj do të kthehet në hitin e kësaj vere.

Më poshtë ju ftojmë të ndiqni videon: 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17094397544861
array(1) { ["section"]=> string(48) "luana-vjollca-ndez-fansat-me-benzina-video-85935" }