Luana Vjollca një 'bombë' e vërtetë, foto e fundit do ju lërë pa fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:19 14-07-2020 Luana Vjollca një 'bombë' e vërtetë, foto e fundit do ju lërë pa fjalë Luana Vjollca

Foto e fundit e Luana Vjollcës në rrjete sociale ka ngjallur shumë reagime. Moderatorja e njohur është shumë aktive në Instagram, teksa së fundmi ka postuar një foto tepër joshëse.

Këngëtarja shihet vetëm me një palë bikini ngjyrë vjollcë, ashtu siç ajo ka mbiemrin, dhe me një palë taka.  Gjoksi bombastik në plan të parë dhe linjat perfekte e bëjnë atë të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

"Gëzuar ditëlindjen YallaHabibi. Sapo publikova jë surprizë të vogël në youtube, shkoni kontrolloni", shkruan ajo krahas fotos.

Një vit më parë Luana solli bashkëpunimin e saj me këngëtarin australian Faydee, “Yalla Habibi” që u pëlqye shumë nga fansat e saj, duke mbledhur 5.7 milionë klikime.

yalla.jpg

Me rastin e një-vjetorit të këngës Luana na ka sjellë një surprizë të vogël, për të cilën na lajmëroi nëpërmjet një postimi në Instagram, ku duket me të vërtetë seksi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010359048843384
array(1) { ["section"]=> string(74) "luana-vjollca-nje-bombe-e-vertete-foto-e-fundit-do-ju-lere-pa-fjale-213852" }