Luana Vjollca nxjerr të pasmet bombastike dhe reciton vargjet e Naim Frashërit: O malet’ e Shqipërisë…(FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:22 29-04-2018 Luana Vjollca nxjerr të pasmet bombastike dhe reciton vargjet e Naim Frashërit: O malet’ e Shqipërisë…(FOTO) Luana Vjollca

Luana Vjollca di gjithmonë si t’i surprizojë fansat e saj.

Ndryshe nga personazhe të tjerë që kanë zgjedhur detin për të shijuar rrezet e diellit të këtyre ditëve, Luana ka vendosur të kalojë disa pushime në vendet malore të Shqipërisë.

Moderatorja i ka përshëndetur fansat e saj me një pamje të mrekullueshme të maleve të Shqipërisë, dhe sigurisht të formave të saj bombastike, pasi edhe kësaj radhe nuk ka harruar pa i ekspozuar.

“O malet' e Shqipërisë e ju o lisat' e gjatë! Ku jetoni njerëz?”- shkruan Luana, krah fotos së publikuar. Sakaq, të shumta kanë qenë reagimet e fansave, të cilët kanë mbetur të kënaqur nga pamja që u ofrohet.

gffh.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086719989776611
array(1) { ["section"]=> string(111) "luana-vjollca-nxjerr-te-pasmet-bombastike-dhe-reciton-vargjet-e-naim-frasherit-o-malet-e-shqiperise-foto-118795" }