Luana Vjollca paguan 10 mijë euro për një fustan, vishet njësoj si aktorja me famë botërore (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:12 26-09-2020 Luana Vjollca paguan 10 mijë euro për një fustan, vishet njësoj si aktorja me famë botërore (FOTO) Luana Vjollca - Emily Blunt

Luana Vjollca gjithnjë na surprizon me fotot e saj sensuale, teksa këtë herë ka zgjedhur të na befasojë me veshjen e saj ekstravagante.

Moderatorja e njohur e cila ka bërë dhe disa këngë, kësaj here është veshur me Alexander McQueen, dhe vërtet shkëlqen.

Screenshot_7.jpg

Fustani i kuq lëkurë ka tërhequr vëmendjen e të gjithë botës pak kohë më parë në tapetin e kuq nga aktorja e famshme Emily Blunt në premierën e filmit të saj “A Quiet Place Part ll” në New York.

emily.jpg

E mesa duket Luana ka mbetur vetë e mahnitur nga dizanji i fustanit, dhe ka zgjedhur që ta ketë pjesë të garderobës së saj.

Screenshot_8.jpg

Kjo veshje njihet si koleksioni i fundit 2020 nga Alexander McQueen, dhe e dini sa kushton? Plot 10 mijë euro.

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012388944625854
array(1) { ["section"]=> string(102) "luana-vjollca-paguan-10-mije-euro-per-nje-fustan-vishet-njesoj-si-aktorja-me-fame-boterore-foto-221760" }