Luana Vjollca sfidon dimrin, zhvishet dhe merr rreze dielli…(Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:46 14-11-2016 Luana Vjollca sfidon dimrin, zhvishet dhe merr rreze dielli…(Foto)

Moderatores së njohur Luana Vjollca duket se nuk ia ndien për dimrin dhe ditët e ftohta që kanë përfshirë gjithë vendin.

E veshur me bikini pink Vjollca ka vendosur që të marrë pak reze dielli.

Ajo ndodhet në Republikën Domenikane dhe me këtë rast ka shfaqur edhe format e saj seksi.

luana_123.jpgluana_1234.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021442890167236
array(1) { ["section"]=> string(69) "luana-vjollca-sfidon-dimrin-zhvishet-dhe-merr-rreze-dielli-foto-59442" }