Luana Vjollca u tregon fansave adresën e shtëpisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:41 07-04-2015 Luana Vjollca u tregon fansave adresën e shtëpisë Postimi i Luana Vjollcës

Luana Vjollca u ka treguar si padashur shtëpinë e saj. Bukuroshja e ekranit shqiptar ka ndarë me miqtë në profilin e saj Instagram një foto nga e cila shihet një dritare dhe jashtë parvazit dy pëllumba.

“Cfarë bën ti kur iki unë? –Pres që të kthehesh. Dashuri!”, ka komentuar Luana dy pëllumbat. Nga jashtë dritares shihet lagjia me shtëpitë dhe pallatet e banimit.

Nëse kjo është me të vërtetë shtëpia e Luanës dhe nëse fansat e saj e njohin mirë këtë zonë, kjo mund të merret si adresa e shtëpisë së saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026190042495728
array(1) { ["section"]=> string(54) "luana-vjollca-u-tregon-fansave-adresen-e-shtepise-8062" }