Luana Vjollca veshur me të kuqe, ‘përvëluese’ pranë zjarrit për Shën Valentin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:03 15-02-2018 Luana Vjollca veshur me të kuqe, ‘përvëluese’ pranë zjarrit për Shën Valentin (FOTO)

Ditën e djeshme u festua dita e të dashuruarve, Shën Valentini.

Rrjetet sociale “shpërthyen” nga fotot e videot e çifteve që tregonin sa të dashuruar ndiheshin dhe uronin për më shumë dashuri për ata që i rrethojnë.

Në këtë ditë nuk kishte si të mungonte edhe një nga vajzat më të përfolura të showbizz-it shqiptar, Luana Vjollca.

Ajo ka postuar një foto mjaft provokuese në rrjetet sociale ku shfaqet e veshur me një fustan ekstravagant ngjyrë të kuqe, ndërsa zbulon hiret e saj femërore dhe qëndron pranë zjarrit.

“Happy Valentines” shkruan Luana mbi këtë foto, e cila ka marrë qindra pëlqime dhe komente nga fansat e saj.

 

luana.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011679172515869
array(1) { ["section"]=> string(86) "luana-vjollca-veshur-me-te-kuqe-perveluese-prane-zjarrit-per-shen-valentin-foto-110300" }