Luana Vjollca vishet njësoj si këngëtarja me famë botërore, paguan mbi 9 mijë $ për një fustan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:30 31-10-2020 Luana Vjollca vishet njësoj si këngëtarja me famë botërore, paguan mbi 9 mijë $ për një fustan Luana Vjollca

Moderatorja e njohur Luana Vjollca, përsëri ka ‘çmendur’ fansat e saj pasi ka zgjedhur të vishet me fustanin Versace me vlerë 9,325 dollarë të veshur për herë të parë nga Jennifer Lopez.

Fustani përzgjedhur nga moderatorja është pjesë e koleksionit të vitit 2019 nga marka e njohur Versace. Komentet pozitive nga fansat e saj nuk kanë munguar.

Moderatorja njihet për shijet e saj të shtrenjta në veshje, pasi edhe para pak kohësh ajo shpenzoi vlerën e 10 mijë eurove për t’u veshur me një fustan nga firma Alexander McQueen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Do bësh një fëmijë tjetër’ Rudina Dembacaj si rrallëherë flet për planet e së ardhmes: Unë do bëj dhe…
Pas titullit ‘Kampion Bote’, boksieri Robin Krasniqi rifiton edhe zemrën e modeles së njohur, çifti rikthehet në krahët e njëri-tjetrit pas 7 muajsh të ndarë »
Article Logic
Execution time: 0.014601945877075
array(1) { ["section"]=> string(98) "luana-vjollca-vishet-njesoj-si-kengetarja-me-fame-boterore-paguan-mbi-9-mije-per-nje-fustan-225940" }