Luana zbulon kush e bën të qesh më shumë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:10 19-10-2016 Luana zbulon kush e bën të qesh më shumë (Foto)

Luana Vjolca ka zbuluar se kush e bën të qeshë, dhe nuk është ndonjë i afërt por dentisti i saj.

Moderatorja ka postuar një foto në Instagram me dentistin ku duket tepër e lumtur dhe është pikërisht ai që falë punës së tij i shton buzëqeshjen.

Luana ngjan elegante dhe shumë këndshëm me veshjen e saj. "Kur dentisti të bën dhe të qeshësh", shkruan moderatorja.

luana_vjollca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019443035125732
array(1) { ["section"]=> string(51) "luana-zbulon-kush-e-ben-te-qesh-me-shume-foto-56751" }