Lubonja: Rama bërtet kur është klimax, kur e kap kriza

Publikuar tek: barometri, më 08:19 19-10-2018 Lubonja: Rama bërtet kur është klimax, kur e kap kriza

Analisti Fatos Lubonja ka reaguar për sjelljen e kryeministrit Edi Rama, në emisionin “Të Paekspozuarit” në News24.

 

Sipas Lubonjës, Rama bërtet vetëm kur është i shqetësuar dhe kur e kap kriza, duke pretenduar se sjellja e tij nuk vjen nga gjakftohtësia.

“Ky është i shqetësuar, dhe kur bërtet është climax, e kap kriza. Nuk e bën me gjakftohtësi, se po ta bënte tregon që është racional, por unë kam frikë se kemi të bëjmë me një kalim nga krimi në krim. Gjithë këto tentativa që bën ky për të mbyllur gojën e njerëzve, e bën për të mos zbuluar skandalet,” tha Lubonja

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20637893676758
array(1) { ["section"]=> string(59) "lubonja-rama-bertet-kur-eshte-klimax-kur-e-kap-kriza-138349" }