Lucarelli: Rita Ora, arsyeja se pse Serbia do të marrë Kosovën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:35 25-02-2015 Lucarelli: Rita Ora, arsyeja se pse Serbia do të marrë Kosovën

Selvaggia Lucarelli opinionistja dhe shkrimtarja e famshme italiane ka komentuar veshjet e mbëmjes  “Oscar’.

Pasi bën një parantezë për ceremonitë e zhvilluara në Itali dhe asaj zhvilluar në Oscar për të cilat thotë se janë sa e sa larg nga njëra-tjetra, Lucarelli hedh edhe një goxha batutë për këngëtaren shqiptare Rita ora e cila në “after party-n” e Oscarit u shfaq disi e zbuluar.


"Julianne Moore ishte veshur në të bardhë, Lady Gaga në të bardhë, Benedict Cumberbatch në të bardhë, Reese Witherspoon po me të bardhë, Felicity Jones, Marion Cotillard me të bardhë, Faith Hill veshur me të bardhë, ndaj këngetarja dhe aktorja nga Kosova Rita Ora, duke dashur të eleminojë rrezikun për t’u veshur me të njëjtën ngjyre, e la fustanin në dollap. Të pasmet e saj jashtë provokuan trazira në Ballkan.

 Në fakt po ta shohësh kuptohet pse Serbia përpiqet haptas për ta rimarrë Kosovën”, shkruan Lucarelli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018122911453247
array(1) { ["section"]=> string(65) "lucarelli-rita-ora-arsyeja-se-pse-serbia-do-te-marre-kosoven-4427" }