Luçiano Boçi "gjuan" moderatoren në emisionin e mëngjesit: Po të ishe ti në vend të Ruçit do vinim të gjithë në sallën e Kuvendit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:08 26-01-2018 Luçiano Boçi

Deputeti i PD, Luçiano Boçi ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News.

Ndonëse në minutat në dispozicion foli vetëm për politikë dhe protestën e ditës së nesërme përballë kryeministrisë, Boçi në fund të intervistës nuk kurseu edhe komplimentet për moderatoren Dajana Shabani.

Në përmbyllje të bisedës, Besmir Metani, njëri nga prezantuesit e pyet Boçin se çfarë do të ndodhte nëse Dajana do të ishte kryetare e Kuvendit, në vend të Gramoz Ruçit.

“E para Ruçin nuk e kam parë ndonjëherë duke qeshur si Dajana. Por po të ishte Dajana kryetare e Kuvendit do të vinin 140 deputët në sallë”, tha Luaçiano Boçi, ndërsa kjo deklaratë është kaluar me të qeshura nga vetë moderatorët dhe deputeti.  

luciano.jpg

ddd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16839098930359
array(1) { ["section"]=> string(133) "luciano-boci-gjuan-moderatoren-ne-emisionin-e-mengjesit-po-te-ishe-ti-ne-vend-te-rucit-do-vinim-te-gjithe-ne-sallen-e-kuvendit-107989" }