“Lufta” e televizioneve, kë kanë parë më shumë shqiptarët në natën e ndërrimit të viteve (SHIFRAT E AUDIENCËS)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:52 01-01-2017 “Lufta” e televizioneve, kë kanë parë më shumë shqiptarët në natën e ndërrimit të viteve (SHIFRAT E AUDIENCËS)

Dalin  shifrat nga matja e audiencës në natën e ndërrimit të viteve.

Sipas “ABACUS”, përqindjen më të lartë e ze gjigandi mediatik “Top Channel” që mbrëmë argëtoi publikun me spektaklin "Portokalli". Fill pas tij renditet Vizion Plus, më pas të Tv Klan, TVSH e në fund televizioni informativ News 24.

Më poshtë do mund të shikoni  tabelën me shifrat përkatëse përkthyer edhe në përqindje.

aud.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj mban frymën te Materniteti “Koço Glozheni”, foto me njerëzit që lindin jetën
1 janari i 2017-ës nis me operacion antidrogë, Policia e Shtetit njofton Guardia di Finanzën dhe kapin gjysmë ton "mall" »
Article Logic
Execution time: 0.010694980621338
array(1) { ["section"]=> string(111) "lufta-e-televizioneve-ke-kane-pare-me-shume-shqiptaret-ne-naten-e-nderrimit-te-viteve-shifrat-e-audiences-64368" }