'Lufta' për mbijetesën dhe Europën është e hapur, ja si duket renditja e SUPERIORES pas javës së 28

Publikuar tek: sport, më 21:25 09-04-2018 'Lufta' për mbijetesën dhe Europën është e hapur, ja si duket renditja e SUPERIORES pas javës së 28 Foto ilustruese

Me ndeshjen Flamurtari-Skënderbeu u mbyll java e 29 e Superiores.

Pas kësaj ndeshjeje ka ndryshuar dhe renditja e Superiores, teksa Skënderbeu është larguar sërish nga Kukësi, me 12 pikë diferencë. Verilindorët ndodhen në vendin e dytë, me 51 pikë, ndërsa në vend të tretë ndodhet Partizani, me 46 pikë.

Ndërkohë, lufta për mbijetesë është rritur, teksa Teuta, Kamza, Vllaznia dhe Flamurtari ndodhen vetëm 7 pikë larg njëra-tjetrës.

Screenshot_10-3.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018488883972168
array(1) { ["section"]=> string(103) "lufta-per-mbijetesen-dhe-europen-eshte-e-hapur-ja-si-duket-renditja-e-superiores-pas-javes-se-28-116293" }