Luftar Paja mbush 75 vjeç, i biri nxjerr një detaj nga martesa e të atit me “vajzën në mes”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:24 02-12-2016 Luftar Paja mbush 75 vjeç, i biri nxjerr një detaj nga martesa e të atit me “vajzën në mes”

Aktori i madh Luftar Paja feston sot 75 vjetorin e tij të lindjes.

I biri, Gaz Paja i cili gjithashtu ka ecur në gjurmët e të atit publikon këtë foto dhe zbulon një detaj të rëndësishëm nga martesa e prindërve të tyre.

“Kapedani mbushi 75 vjeç... kjo vajza në mes, ka 52 vite që nuk i ndahet...”, shkruan Gazi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025723218917847
array(1) { ["section"]=> string(94) "luftar-paja-mbush-75-vjec-i-biri-nxjerr-nje-detaj-nga-martesa-e-te-atit-me-vajzen-ne-mes-61351" }