Luftë byth*ësh mes Kim dhe Khloe Kardashian (Foto +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:38 24-11-2016 Luftë byth*ësh mes Kim dhe Khloe Kardashian (Foto +16)

Motrat Kim dhe Khole Kardashian janë bërë bashkë për setin e ri fotografik për Yeezy “Season 3”, me disa foto mjaft provokuese.

Ato janë shtrirë në rërën e plazhit, ndërsa Khole ka kapur me dorë të pasmet e Kim Kardashian, të dyja janë të veshura me bikini dhe pulovra të grisura, raporton newsbomb.al. Seti fotografik është realizuar nga Mert Alas dhe Marcus Piggott.

Scrasdf345jithgfddfhjkhggnshot_1.png

Scresdfewgehgsddfdggenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.075080871582031
array(1) { ["section"]=> string(57) "lufte-byth-esh-mes-kim-dhe-khloe-kardashian-foto-16-60604" }