Luftë e vërtetë! Publikohen pamjet e arrestimit të “El Chapo”-s (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:58 11-01-2016

Arrestimi i bosit meksikan të drogës Joaquin Guzman, i njohur me nofkën “El Chapo” ka qenë një luftë e vërtetë mes marinsave meksikanë dhe rojeve të armatosur.

Chapo u arrestua në vilën e tij ndërsa gjatë shkëmbimit të zjarrit mbetën të vrarë disa nga rojet personale. Policia meksikane ka publikuar edhe pamjet filmike prej 14 minutash gjatë aksionit të Marinës Meksikane.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012752056121826
array(1) { ["section"]=> string(72) "lufte-e-vertete-publikohen-pamjet-e-arrestimit-te-el-chapo-s-video-29725" }