“Luftë” në Fier: GRABITET PIKA E KËMBIMIT VALUTOR, PLAGOSET ME ARMË KALIMTARI

Publikuar tek: aktualitet, më 11:31 02-03-2018 “Luftë” në Fier: GRABITET PIKA E KËMBIMIT VALUTOR, PLAGOSET ME ARMË KALIMTARI

Plagoset me arme zjarri nje kalimtar ne Fier.

Nje grabitje me arme e nje pike kembimi valutor. Autoret jane perleshur me pronarin e pikes se kembimit por edhe me policine. Raportohet se ka mbetur nje person i plagosur, kalimtar. Sakaq eshte arrestuar edhe nje nga autoret e ngjarjes.

Autori është kapur pas ndjekjes nga policia e FIERIT. Sipas policisë ai ka braktisur mjetin në fshatin Baltes dhe është hedhur në lumë për të kaluar në anën tjetër por në atë moment policia e ka ndjekur dhe arrestuar. Sakaq, bëhet me dije se është bllokuar edhe një çantë me lekë grabitur nga banka. Policia është vënë në ndjekje edhe të autorit të dytë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i keq, bora dëmton telat elektrikë në Tropojë
“Luftë” në Fier: GRABITET PIKA E KËMBIMIT VALUTOR, PLAGOSET ME ARMË KALIMTARI »
Article Logic
Execution time: 0.009544849395752
array(1) { ["section"]=> string(80) "lufte-ne-fier-grabitet-pika-e-kembimit-valutor-plagoset-me-arme-kalimtari-111986" }