Luftonte përkrah ISIS, vritet shqiptari në Siri

Publikuar tek: bota, më 22:14 24-09-2017 Luftonte përkrah ISIS, vritet shqiptari në Siri

Një shtetas shqiptar raportohet të jetë vrarë gjatë bombardimeve amerikane në Siri.

28-vjeҫari me inicialet V.Q nga Ferizaj i Kosovës dyshohet se luftonte përkrah terroristëve të Shtetit Islamik në Siri. Vdekja e tij nuk është konfirmuar ende zyrtarisht.

Bombardimet amerikane kanë vrarë 18 terroristë të ISIS gjatë ditës së sotme, njoftuan autoritetet në SHBA.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021345138549805
array(1) { ["section"]=> string(52) "luftonte-perkrah-isis-vritet-shqiptari-ne-siri-93520" }