Lugano kërkon të na rrëmbejë Tramezzanin, ja çfarë ka vendosur ndihmëstrajneri i Kombëtares Shqiptare

Publikuar tek: sport, më 07:49 18-06-2016 Lugano kërkon të na rrëmbejë Tramezzanin, ja çfarë ka vendosur ndihmëstrajneri i Kombëtares Shqiptare Giani de Biasi dhe Paolo Tramezzani

Ndihmësi i De Biazit, Paolo Tramezzani, kërkohet nga ekipi i Luganos në Zvicër, drejtuesit e të cilit duan të gjejnë sa më shpejt pasardhësin e Zdenek Zemanit.

Në një farë mënyrë, italiani i stafit teknik kuqezi e konfirmon lajmin, por me diplomaci thotë se është i përqendruar vetëm tek Europiani.

“Sport Ekspres” raporton se ai dëshiron të vazhdojë të punojë me Shqipërinë: “Dua të them se aktualisht mendoj vetëm për Europianin dhe Shqipërinë. Ka shumë punë ende për të bërë këtu. Pastaj, ndihem shumë mirë te Shqipëria dhe nuk kam pse të mendoj për t’u larguar, sidomos tani që kam edhe detyra të tjera”, - ka theksuar mes të tjerash ndihmëstrajneri i kuqezinjve, Paolo Tramezzzani, i cili ka merita të padiskutueshme në arritjet e Shqipërisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022773027420044
array(1) { ["section"]=> string(106) "lugano-kerkon-te-na-rrembeje-tramezzanin-ja-cfare-ka-vendosur-ndihmestrajneri-i-kombetares-shqiptare-43884" }