Luiza Gega, medalje e artë dhe rekord në Stamboll

Publikuar tek: barometri, më 08:16 18-02-2017 Luiza Gega, medalje e artë dhe rekord në Stamboll

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024224996566772
array(1) { ["section"]=> string(54) "luiza-gega-medalje-e-arte-dhe-rekord-ne-stamboll-69113" }