Luiza Gega na bën sërish krenarë, fiton një tjetër medalje

Publikuar tek: sport, më 15:18 15-02-2017 Luiza Gega na bën sërish krenarë, fiton një tjetër medalje

Atletja shqiptare Luiza Gega ka arritur një tjetër sukses në garat me salla të mbyllura.

Atletja shqiptare ka marrë medaljen e argjendit në garën e 1500 metrave në mitingun e Ostravës.

Gega përshoi distancën në 4 minuta, 8 sekonda e 28 të qintat. Etiopiania Embaje e cila fitoi garën ishte gati 2 sekonda më e shpejtë.

Luiza Gega po përgatitet për kampionatin Ballkanik dhe atë Europian, aktivitete që do të mbahen më 25 shkurt dhe në fillim të muajit mars në Beograd.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092170238494873
array(1) { ["section"]=> string(63) "luiza-gega-na-ben-serish-krenare-fiton-nje-tjeter-medalje-68797" }