Luks, shampanjë dhe pishinë, Zaimina Vasjari 'djeg' rrjetin me foton nga festimet e ditëlindjes së bashkëshortit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:57 20-06-2019 Luks, shampanjë dhe pishinë, Zaimina Vasjari 'djeg' rrjetin me foton nga festimet e ditëlindjes së bashkëshortit

Zaimina Vasjari është një nga vajzat më të komentuara në showbizzin shqiptar.

Sot, bashkëshorti i saj, Klodiani feston ditëlindjen e 42-të. Me këtë rast, Zaimina i ka bërë një dedikim romantik bashkëshortit në Instagram.

Ajo ka publikuar një foto në një ambient luksoze, ku shfaqet me bikini dhe është duke festuar me bashkëshortin e saj.

Zaimina shfaqet e veshur më rrobabanjo dhe me format e saj seksi, ndërsa fytyrën e bashkëshortit ka zgjedhur të mos e publikojë.

'Gëzuar ditëlindjen dashuria ime', shkruan Zaimina bashkëngjitur fotos.

Zaimina Vasjari dhe bashkëshorti i saj Klodi vitin e kaluar u bënë prindër për herë të parë, me vajzën e tyre Khloe.

Screenshot_26.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068409442901611
array(1) { ["section"]=> string(115) "luks-shampanje-dhe-pishine-zaimina-vasjari-djeg-rrjetin-me-foton-nga-festimet-e-ditelindjes-se-bashkeshortit-169025" }