Luksi përrallor, brenda shtëpisë së familjes Obama (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:11 23-04-2018 Luksi përrallor, brenda shtëpisë së familjes Obama (FOTOT)

Të larguar nga Shtëpia e Bardhë familja Obama vijon të mbetet në vëmendjen e mediave ndërkomëbatare.

Në rrjet po bëjnë xhiron disa pamje nga shtëpia ku jeton tashmë ish Presidenti i SHBA-ve Barck Obama bashkë me gruan Michelle dhe dy vajzat e tij, Sasha dhe Malia.

Ata kanë një shtëpi prej 8.200 metra katrorë në lagjen Kalorama në Uashington, D.C.

Rezidenca përmban nëntë dhoma gjumi dhe nëntë banja si dhe është ndërtuar në vitin 1928.

640-0-5adc665a71601_1524427893-6820620.jpg

 

640-0-5adc6656daf18_1524427899-988700.jpg

640-0-5adc66452808b_1524427906-8477803.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Oriola Marashi çmend kalimtarët, kërcen me bikini në mes të rrugës
Tenton të marrë motrën në krah, Beyonce rrëzohet në mes të skenës (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012128114700317
array(1) { ["section"]=> string(62) "luksi-perrallor-brenda-shtepise-se-familjes-obama-fotot-117930" }