Lulzim Basha akuza Ramës: Premtoi se do ulte çmimin e energjisë, vetëm i rriti faturat

Publikuar tek: politike, më 11:15 17-01-2021 Lulzim Basha akuza Ramës: Premtoi se do ulte çmimin e energjisë, vetëm i rriti faturat Shkeputur nga video-mesazhi i shperndare nga Basha

Kreu i PD Lulzim Basha akuzon kryeministrin Edi Rama se ka rritur çmimin e enrgjisë elektrike për qytetarët.

Sipas Bashës, Rama jo vetëm gënjeu që nuk e uli çmimin, por vetëm e ka rritur atë.

“Premtoi se do ta ulte çmimin e energjisë për familjarët. Rama gënjeu - ai vetëm i rriti faturat e energjisë për familjet shqiptare! Rama është dështim. Ai duhet të largohet”, shkruan Lulzim Basha dhe ndan video-mesazhin me mendiet e disa qytetarëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta përkujton vdekjen e Skënderbeut: Shqiptari më i gjallë ndër shqiptarët e gjallë
Kryemadhi akuzon Erion Veliajn: Po tenton të blejë njerëzit e LSI-së duke u ofruar punë në Bashki »
Article Logic
Execution time: 0.014384031295776
array(1) { ["section"]=> string(91) "lulzim-basha-akuza-rames-premtoi-se-do-ulte-cmimin-e-energjise-vetem-i-rriti-faturat-235313" }