Lulzim Basha: Dhunë në protestën tonë nuk ka dhe nuk ka për të pasur

Publikuar tek: barometri, më 07:29 24-04-2017 Lulzim Basha: Dhunë në protestën tonë nuk ka dhe nuk ka për të pasur

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027745962142944
array(1) { ["section"]=> string(73) "lulzim-basha-dhune-ne-protesten-tone-nuk-ka-dhe-nuk-ka-per-te-pasur-76200" }