Lulzim Basha marton vëllain, kreu i PD siç nuk e keni parë (FOTOT NGA CEREMONIA NË DHËRMI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:58 04-09-2016 Lulzim Basha marton vëllain, kreu i PD siç nuk e keni parë (FOTOT NGA CEREMONIA NË DHËRMI)

Kreu i PD Lulzim Basha shfaqet krej ndryshe nga sa e kemi parë: Në rolin e dëshmitarit të dasmës.

Basha marton vëllain, Erlindin, me vajzën që i ka vjedhur zemrën Eda Lundrën, në një ceremoni të veçantë e private në Dhërmi.

Në foto shikojmë vetëm familjarët e Bashës ç’ka tregon se dasma është konceptuar e thjeshtë dhe pa shumë bujë. Megjithatë fotot kanë dalë dhe duhet thënë se janë mjaft të bukura për t’u parë.

er.jpg

erlindi2.jpg

erlindi3.jpg

erlindi4.jpg

erlindi5.jpg

erlindi1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0072100162506104
array(1) { ["section"]=> string(93) "lulzim-basha-marton-vellain-kreu-i-pd-sic-nuk-e-keni-pare-fotot-nga-ceremonia-ne-dhermi-51824" }