Lulzim Basha me: Çmimin e naftës dhe të gazit e rriti Edi Rama, jo bursa

Publikuar tek: barometri, më 07:29 02-04-2017 Lulzim Basha me: Çmimin e naftës dhe të gazit e rriti Edi Rama, jo bursa

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027960062026978
array(1) { ["section"]=> string(76) "lulzim-basha-me-cmimin-e-naftes-dhe-te-gazit-e-rriti-edi-rama-jo-bursa-73820" }