Lulzim Basha: Shteti ka rënë me grabitjen e sotme, te protestojme ne 18 shkurt

Publikuar tek: aktualitet, më 19:15 09-02-2017 Lulzim Basha: Shteti ka rënë me grabitjen e sotme, te protestojme ne 18 shkurt Kreu i PD, Lulzim Basha

Kreu i PD, Lulzim Basha reagoi në orën 19.00 për grabitjen e parave të Bankës të ndodhur pas mesditës në rrugën e Rinasit. 

Basha thotë se shteti ka rënë dhe fton edhe për këtë arsye të gjithë qytetarët në protestën e 18 shkurtit.

“Grabitja e sotme eshte tregues i forces se krimit dhe renies se shtetit. Kjo ndodh kur qeveria i jep mbrojtje dhe pushtet krimineleve. Ne nuk mund ta leme vendin peng te krimit. Ne do ta shtypim krimin. #NgrihemiBashke #18Shkurt” shkruan Basha në facebook.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja e parave të bankës, arrestohen 5 punonjësit e policisë private
Grabitja e milionave, Ministri Tahiri takim urgjent me Drejtuesit e Policisë »
Article Logic
Execution time: 0.010456085205078
array(1) { ["section"]=> string(82) "lulzim-basha-shteti-ka-rene-me-grabitjen-e-sotme-te-protestojme-ne-18-shkurt-68250" }