Lulzim Basha takon pronarët e biznesve në Tiranë, u kërkon të votojnë në 25 prill: Unë s’kam premtime, do ju ndihmoj juve

Publikuar tek: politike, më 10:16 23-02-2021 Lulzim Basha takon pronarët e biznesve në Tiranë, u kërkon të votojnë në 25 prill: Unë s’kam premtime, do ju ndihmoj juve Lulzim Basha te Njesia 7

Kreu i PD Lulzim Basha ka takuar paraditen e sotme disa prej pronarëve të bizneseve në Njësinë 7, në Tiranë, dhe ju ka kërkuar atyre që më datë 25 prill të dalin të votojnë.

Basha ka kërkuar që ditën e zgjedhjeve të gjithë të jenë të bashkuar dhe të rrëzojnë me votë Edi Ramën. Kreu i PD tha se ai nuk bën premtime, por ka angazhime që do t’i mbajë sapo të vijë në pushtet.

“Më 25 prill të bëhemi bashkë ta ndryshojmë këtë gjendje. Ne kemi dalë tju ndihmojmë. Por na duhet në 25 prill të jemi të gjithë bashkë. Në 25 prill humb Rama dhe fiton e gjithë Shqipëria.

Programi ynë është t’ju vijë në ndihmë juve, njerëzve të punës. Nuk keni parë një ditë të bardhë. Unë s’kam premtime, kam vetëm program dhe angazhime. Të gjithë bashkë në 25 prill në kutitë e votimit”, u shpreh Basha.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Duam të vaksinoni pleqtë”, qytetarët i shkruajnë Ramës në Facebook, kryeministri: Po luftoj si qen pa pushim!
Jozefina Topalli nis fushatën për Tiranën, prezanton kandidatët për deputetë: Janë modeli që duam dhe kemi ëndërruar (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.010900020599365
array(1) { ["section"]=> string(125) "lulzim-basha-takon-pronaret-e-biznesve-ne-tirane-u-kerkon-te-votojne-ne-25-prill-une-s-kam-premtime-do-ju-ndihmoj-juve-239885" }