Lulzim Basha uron kryeministrin e ri të Kosovës Ramush Haradinaj (ZBARDHET LETRA)

Publikuar tek: politike, më 12:47 11-09-2017 Lulzim Basha uron kryeministrin e ri të Kosovës Ramush Haradinaj (ZBARDHET LETRA)

Kreu i PD Lulzim Basha me anë të një letre ka uruar sot kryeministrin e ri të Kosovës Ramush Haradinaj me rastin e marrjes së detyrës së re.

Basha shprehet se Haradinaj do e përballojë me sukses këtë sfidë të rëndësishme ashtu siç ja ka dalë dhe për të tjera sfida në historinë e Kosovës.

Gjithashtu Basha ka ofruar dhe mbështetjen që qeveria e re e Kosovës dhe qytetarët e saj do të kenë nga vetë ai si lider por edhe nga Partia Demokratike e Shqipërisë.

letra_e_lulezim_bashws.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028784990310669
array(1) { ["section"]=> string(85) "lulzim-basha-uron-kryeministrin-e-ri-te-kosoves-ramush-haradinaj-zbardhet-letra-91937" }