Lulzim Basha veshur sport krah Grida Dumës në oborrin e familjes Petrela: Jo vetëm për hallet e tyre, por edhe për planin tonë të ringritjes

Publikuar tek: politike, më 15:37 06-06-2020 Lulzim Basha veshur sport krah Grida Dumës në oborrin e familjes Petrela: Jo vetëm për hallet e tyre, por edhe për planin tonë të ringritjes Basha dhe Duma ne familjen Petrela

Kreu i PD Lulzim Basha, këtë të shtunë ka vendosur të bëjë një vizitë në familjen fisnike autoktone tiranase, nga më dinjitozet e më të respektuarat, familjen Petrela.

Basha ka zgjedhur ish-deputeten Grida Duma si shoqëruese në këtë vizitë ndërsa bie në sy edhe veshja e tij sportive.

“Sot, në oborrin e familjes Petrela, një nga më të vjetrat në Tiranë, duke biseduar jo vetëm për hallet e tyre sot nga ekonomia në krizë tek problemi i pronave, por edhe për planin tonë për ringritjen e ekonomisë dhe mirëqenien e gjithë shqiptarëve nesër”, shkruan Basha teksa flet për ditë më të mira.

101472738_3221215177929641_4014590516387874332_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095391273498535
array(1) { ["section"]=> string(145) "lulzim-basha-veshur-sport-krah-grida-dumes-ne-oborrin-e-familjes-petrela-jo-vetem-per-hallet-e-tyre-por-edhe-per-planin-tone-te-ringritjes-209291" }